יום הולדת

בלוג ראשון: יום הולדת


זה הבלוג הראשון באתר המחודש ובאופן לא מקרי ולא מפתיע יצא שהוא נכתב יום אחרי יום ההולדת שלי.
יש משהו מאוד אינטימי ומשתף בכתיבת בלוג אישי, ומאחר וימי הולדת באופן אוטומטי מכניסים אותי למוד מהורהר ורגשי מאוד, אז נראה לי הולם שזה יהיה הבלוג הפותח אחרי השינוי הכללי שנעשה באתר שלי (אגב, ע"י בונה אתרים מוכשר ביותר שאשמח להמליץ עליו לכל מי שזקוק/ה).

אז מה היה לנו…. למעשה יום הולדת מוצלח ביותר ובמקרה שלי זה לא פשוט שכל הכוכבים יתיישרו במבנה המסוים כדי שכזה דבר יקרה והם אכן לא התיישרו – אני התיישרתי.
למדתי להסתכל על מה שיש ולא על מה שחסר; על מה שהספקתי ולא על מה שלא עשיתי עדיין; לחשוב חיובי לחשוב חיובי לחשוב חיובי לחשוב חיובי לחשוב חיובי …..
לא, זו אינה טעות דפוס – אני באמת אומרת את זה לעצמי הרבה פעמים כל יום.

באופן מאוד פשוט, שמתי לב שכאשר אני חושבת חיובי קורים דברים טובים. נשמע פשוט עד אידיוטי אבל אין מה לעשות – ככה עובד היקום. כשאני חושבת חיובי, זה מקרין על כל מי שבא איתי במגע – ממש כמו גל שמתרחב ממני אל הסובבים אותי.
אני מרגישה כאילו גיליתי קסם חדש ואני משתדלת מאוד להפעיל אותו ככל שרק מצליחה. אל תתבלבלו, זה לקח לי שנתיים של עבודה עצמית מאוד אינטנסיבית כדי ללמוד לעשות את זה אמיתי, מהלב. היום אני כבר ממש טובה בזה…. רוב הזמן …. כי לפעמים קצת "בורח" לי ואני חוזרת לפינה החשוכה שלי ששם יושבים ורוטנים בשקט כל אותם פחדים: ממה שיהיה/ מה יקרה אם../ ומה יהיה אם לא…/ ומה יקרה כשיגמר…
אבל אם פעם ממש חייתי את חיי בפינה הזו אז היום אני רק מבקרת בה (בטעות) פעם בכמה זמן וגם אז, כבר יודעת איך לצאת מהר מהחשיכה שלה למקום מואר יותר.

הניאו- הומנולוגיה, אותה אני לומדת בשנתיים האחרונות לימדה אותי את כל זה ועוד הרבה יותר. למעשה היא נתנה לי כלים בעזרתם אני לומדת יותר ויותר להימנע מהדפוסים הישנים שמושכים אותי בכל פעם מחדש למקומות של פחד וכאב  ומאפשרת לי לשהות יותר ויותר זמן במקום בו המחשבות אופטימיות והמבט על החיים באה ממקום הגיוני ובריא.
אז לכבוד יום ההולדת אני מאחלת לעצמי לחיות ללא פחד משום שבאופן קסום, במקום בו נגמר הפחד – החלומות שלי מתחילים להתגשם.
ענת

פאנל נגישות